Plush fur bee, black - yellow Item nr.: 132.268-0801
Care
All details at a glance
| Material: | 100% polyester |
| Width: | 150 cm |
| Weight: | 400 g/m² |
| Rapport (wxh): | 5 cm |
| Size of Motif: | 2,5 cm |
| Color: | black, yellow |
| Surface: | matt |
| Grip: | cuddly soft handle |
| Manufacturing: | worked |
| Characteristics: | soft, elastic |
| Item nr.: | 132.268-0801 |