Cotton Voile Panel Enjoy Sorbet Beach 135 x 75 cm, yellow Item nr.: P16014-820
Care
All details at a glance
| Material: | 100% Cotton |
| Width: | 135 cm |
| Size: | ca. 135 x 75 cm |
| Weight: | 75 g/m² |
| Color: | yellow |
| Surface: | matt |
| Grip: | soft grip, smooth handle |
| Manufacturing: | woven |
| Finishing: | printed |
| Characteristics: | soft, light |
| Item nr.: | P16014-820 |